Tähelepanu, valmisolla…. START!

24/02/2010

Nii, napilt 2,5h magada ehk, ja siis hakkame vaikselt minema. Seekord on kuidagi väga kiire lõpp olnud enne reisi, seega ei pruugi esimesed paar päeva just kõige mõnusamad olla. Igasuguse informatsiooni hankimisega olen ka seekord kuidagi hilja peale jäänud, eriti mis puudutab Londonit ja Hiinat, põhirõhk on olnud Austraalial ja Uus-Meremaal, mis on oluliselt paremini ettevalmistatud.
Kurb uudis reisi alguseks on muidugi see, et tulvaveed on ära lõhkunud Machu Picchu raudtee, ning kuna sinna muudmoodi üles ei saa, siis seekord jääb ta meil vaatamata. Eks uurime muid variante seal Cuzcos ja selle lähedal, ning on põhjust kunagi tagasi minna 😉
London-Peking-HongKong ei oska internetiühenduse kohta midagi öelda, kindel on see, et 28. veebruaril Sydneys on internet olemas, ning 1. märtsi varahommikul loodame ka kaasa elada meie meeste suusatamisele.
Nägemiseni-lugemiseni-kuulmiseni juba mitme maa ja mere tagant….

1 comment

  1. Comment by Rainer24

    Rainer24 25/02/2010 at 08:39

    No loodame parimat. Ma enamvähem täpselt see kell, kui te siin postituse tegite ärkasin, et hokit vaadata. Varsti saab magama – teile aga ebakindlat maandumist ja pidevat turbulentsi!

Leave a reply

Go top