Lakes Entrance-Queenscliff

04/03/2010

Tere õhtust, täna tuleb lühike postitus. Esiteks on teemasid vähe ja teiseks ma katsetasin homseks mingit pööritusevastast rohtu, mis hetkel tõmbas katuse sõitma. Igal juhul alustasime täna vara, sest sõber google maps andis sõiduajaks päris pika aja, ning õhtul oli vaja veel praamile jõuda. Kavas oli ainult 1 asi, koaalade reservaat Phillips Islandil. Õhtuti näeb seal ka, kuidas pingviinid randa tulevad, aga meie pidime õhtul siin Queenscliffis olema. Sõit läks oodatult kiiremini, ning saime minna koaalasid vaatama. Kohe teise puu juures oli silt, et siin lähedal on koaala, ning hakkasime otsima, ning lõpuks ka leidsime puu otsast pikutamas, jalad rippumas. Pikem jalutuskäik aga rohkem koaalasid ei näinud, ning juba hakkasime kahtlustama, et see esimene oli ka topis. Siis aga leidsime teise ja varsti terve portsu koaalasid. Ühte võtsid pargi töötajad parajasti puu otsast alla, et teise kohta viia, ning tüdruk hakkas vastu ja tegi päris parajat seakisa. Kuna ilm oli soe, siis enamus laisklesid, mida nad teevad 20 tundi ööpäevas, oma kalorivaese dieedi tõttu. Pargis oli samuti terve hunnik linde, milledest lisan pildid.
Siis sõitsime Melbourne’i, sest otsustasime teha oma marsruudis muudatuse lähtuvalt Tšiilis ja Peruus juhtunust, ning lendame Lihavõttesaarelt Santiagosse, kus hetkel lennujaam töötab ainult 20%se mahuga, ning kohe edasi USAsse. Machu Picchusse seekord nagunii ei saa, ja ei tea ka, mis seisus Santiago on. Jõudsime kohale 16.33 ja muidugi oli avatud 16.30-ni ja tuba juba pime. Aga õnneks saame ka maili teel asja ajada, seega peaks korda saama. Siis sõtsime edasi oma tänasesse ööbimiskohta Queenscliffis. Panime asjad hotelli ja käisime söömas, nüüd siis homseks asjad kokku ja vara punuma. Hommikupoole plaanis ujumine delfiinidega (loodetavasti on nad kohal) ja siis päeval hakkame edasi Melbourne’ist lääne poole sõitma, mööda rannikut, et imetleda rannikut ja 12 apostlit.
Lõpetuseks ikka pildid ka:

English: Not much to report today, since we had few events plus I tried a motion sickness medicine that is making me dizzy right now, so that’s out for tomorrow. Anyways, we set off from Lake Entrance to see the Koala reservation in Phillips Island. At first, not too many were showing, but then we found quite a bit of them. Different birds were also there, and there are some pictures as well. We also changed our tickets so we only stop at Santiago for an hour, since the earthquake in Chile and rains in Cuzco are not too enticing for travel. We went to Melbourne airport, but the Cathay Pacific office was closed and dark when we arrived 3 minutes late. We can do the booking via email as well, so that’s settled. Then we came down to Queenscliff, got into the hotel, and went for dinner. Now we’re pretty much packed for tomorrow’s swim with bottlenose dolphins (hopefully) and then head west on the coast to see the 12 apostles and the coast.
And as always, pictures:

1 comment

  1. Comment by Katrin

    Katrin 04/03/2010 at 16:28

    Väga armsad koaalad! Mitte päris kängurud, aga mänguasjade moodi küll. Muuseas, paljud merehaiguse-vastased rohud teevad natuke uimaseks ja uniseks, ja mõned ütlevad kohe, et autoga ei tohi sõita. Vaata silti või loe internetist.

Leave a reply

Go top